דבר יור פורום נשים

22/02/2016 12:04

 
נשים יקרות,
פורום הנשים של ארגון העובדים הנו פורום של עובדות העירייה והמרכז הרפואי איכילוב המהווה מדגם מייצג של כלל הסקטורים בעירייה.
 
"פורום הנשים של ארגון עובדי עיריית ת"א -יפו והמרכז רפואי איכילוב מחויב לפעול להעצמה ולפיתוח מקצועי, אישי וחברתי של הנשים, ולהעלאת המודעות של כל אחת ואחת ליכולתה להתפתח ולהתקדם בארגון. הפורום פועל לשמירה על קשר רצוף עם הנשים, בשקיפות, מקצועיות, אחריות ואכפתיות"
 
הפורום מתכנס באופן קבוע אחת לחודשיים ומציב לעצמו על סדר היום את אותם הנושאים מתוך רצון להביא לידי ביטוי את הפוטנציאל הגלום בכל עובדת שלא בא לידי מימוש.
 
הפורום מושתת על עקרון "נתינה וקבלה"  שכן לכל הנשים שנהנות מהפעילויות בפורום  ניתנת הזדמנות להשיב מיכולותיהן, כישוריהן וחזקותיהן הייחודיות למסגרת האישית והמקצועית בה הן עובדות.
 
אני מאמינה כי לכל אישה ישנם כישורים ועוצמות היכולים לתרום ולהעשיר את המעגל האישי המשפחתי המקצועי והקהילתי, וכי מחובתנו  כארגון ליצור תנאים המאפשרים זאת.
ולכן כבר בימים אלה נפתח קורס ייחודי מוביל של הפורום "נשים מובילות נשים להגשמה" מתוך אמונה שנשים יכולות להשתלב בכל תפקיד בארגון, קורס הנותן כלים ומלמד את הנשים להאמין בעצמן, לדעת איך לשווק את עצמן ולהכין אותן להתמודד עם הקשיים ועם המכרזים.
בראייתי, השינוי המשמעותי יכול להיעשות מתוך מפגשים אותנטיים בהן נשים שצמחו לתפקידים ניהוליים מלמדות מניסיונן נשים שטרם הוציאו מהכוח אל הפועל את מלוא יכולתן הניהוליות. אני מאחלת בהצלחה למשתתפות ומודה לכל המנהלות שהתנדבו להיות "מנטוריות" וללוות באופן אישי כל משתתפת.
 
אנו ממשיכים בפרויקט "מלכות ללא הפסקה" , מסע בלתי נשכח ויחיד במינו שגובש במחשבה ובהשקעה כמסע העצמה שיש בו הכל, התמודדות עם פחדים, התבוננות פנימית חברות עמוקה וכמובן הזדמנות לתרום לזולת.

את מה שחוו הנשים שכן העזו לצאת מהקופסא, ולהשתתף, קשה לתאר במילים, אפילו התמונות והסרטונים לא בהכרח יוכלו להמחיש את האנרגיות והעוצמות שעפו שם במדבר. כל אחת שהשתתפה יודעת בדיוק על מה מדובר והרגעים המקסימים הללו נצורים בליבה.
 
אני מוקירה את היכולת הנשית לשמור על איזון בין החיים האישיים, המשפחתיים והמקצועיים  ומאמינה ביכולתה של כל אישה להתפתח ולממש את עצמה! לחלום, להגשים ולהצטיין!
 
בהזדמנות זו אני רוצה להודות ליו"ר ארגון העובדים רמי בן גל, על האמון שהוא נותן בי להוביל את הפורום למען הנשים בעירייה והמרכז רפואי איכלוב! אעשה את המיטב שפורום הנשים ימשיך את דרכו הברורה לקידום עובדות העיריה והמרכז רפואי איכילוב בתחום המקצועי, החברתי והאישי.
 
ותודה מיוחדת ועם הרבה אהבה לחברותיי לפורום הנשים הנפלא ולצוות המדהים של העמותה לקידום מקצועי שבראשה עומדת מנהלת העמותה ענבר סרפר וסרהולץ, אני מאמינה שביחד נוכל להגשים לכן את החלומות.
לאחר שבנינו חזון והצבנו יעדים, הכנו תכנית שנתית עשירה ומגוונת שתיתן מענה לכל אחת ואחת מכן. אני מזמינה אתכן לקחת חלק ולהיות שותפות ולא לוותר לעצמכן!
 
שלכן, באהבה גדולה
 
חיה בוסי
יו"ר פורום נשים
מנהלת תחום שירותים מינהליים